Fabryki w Polsce

Jakie powinny być buty ochronne? Fabryka w Strzelcach Opolskich

Dobre obuwie ochronne powinno zawierać szereg cech, niezbędnych do zapewnienia maksymalnej ochrony, w konkretnych warunkach pracy. Fabryka PPO PP w Strzelcach Opolskich już od 60 lat zajmuje się produkcją specjalistycznego obuwia.

Z biegiem lat PPO PP dostosowywała swoją ofertę do stale zmieniających się tendencji i potrzeb klientów. Obecnie jako jedyna firma w Polsce dysponuje pięcioma zaawansowanymi technologiami do produkcji obuwia bezpiecznego.  Potencjał technologiczny firmy to sześć nowoczesnych linii, których moce produkcyjne przekraczają milion par obuwia rocznie.

Stosowana przy produkcji butów metoda podwójnego wytrysku poliuretanowego pozwala uzyskać najbardziej optymalne parametry produktu. Warstwa zewnętrzna na styku z podłożem to lity poliuretan charakteryzujący się wysoką odpornością na ścieranie i przecinanie. Warstwa wewnętrzna to spieniony poliuretan sprawiający, że obuwie jest lekkie, elastyczne i skutecznie łagodzi nierówności podłoża.

Strzelecka fabryka obuwia była wielokrotnie doceniania za jakość produktu oraz za niestosowanie substancji szkodliwych dla zdrowia.

Jeśli chcecie zobaczyć jak powstają buty bez, których na produkcji – ani rusz! Zapraszamy do odcinka

B.S.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *