Fabryki w Polsce

Fabryka rozrywki i dobrej zabawy! Energylandia

Czy zastanawialiście się kiedyś, jak to się dzieje, że Roller Coaster mimo dużej prędkości i szalonych akrobacji nie wypada z torów? Zapraszamy do Energylandii!                                                                                                                                                                                         

Jak produkuje się miejsce pełne atrakcji, równocześnie bezpieczne dla wszystkich użytkowników pozostających w ferworze zabawy? Najstarszy wciąż prosperujący park rozrywki na świecie znajduje się w Danii i został założony w 1583 roku. To niewiarygodne, że już od kilku stuleci ludzkość ma nieustającą potrzebę tworzenia przestrzeni poświęconych wyłącznie dobrej zabawie.

Mimo, że obecnie prym w ilości aktywnych parków rozrywki wiodą Stany Zjednoczone – to właśnie w Europie powstała idea tworzenia fabryk rozrywki, których finalnym produktem jest olbrzymi zastrzyk adrenaliny.

Rozwój myśli technicznej i zaawansowane rozwiązania inżynierskie, przełożyły się na przestrzeni lat na kształt i jakość maszyn, bez których współczesne parki rozrywki nie spełniałyby oczekiwań turystów, szukających naprawdę mocnych wrażeń.

W 2014 roku, w małopolskim Zatorze, powstał największy w Polsce Rodzinny Park Rozrywki Energylandia. Park podzielony na cztery olbrzymie strefy, dostosowane do wieku i potrzeb zwiedzających. Na terenie parku znajdziemy również wioski tematyczne, strefę gastronomiczną, kino 7D oraz liczne stoiska z pamiątkami.

B.S.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *