Fabryki w Polsce

Jak powstają opakowania na kosmetyki? [VIDEO]

Nakrętki czy nasadki butelek perfumeryjnych. To detale, na które najczęściej nie zwracamy uwagi. Z drugiej strony – czy kupilibyśmy wodę toaletową bez nasadki lub o kiepskiej jakości? Aby zobaczyć, jak wygląda powstawanie opakowań produktów kosmetycznych, po raz kolejny odwiedziliśmy fabrykę grupy Heinz-Plastics Polska w Działdowie.

Heinz-Plastics Polska jest częścią Heinz Glas – jednego z największych na świecie producentów szklanych opakowań. Tradycje przedsiębiorstwa sięgają 1622 roku, a więcej o historii firmy przeczytacie w innym artykule.

W ofercie Heinz-Plastics Polska znajdziemy elementy opakowań do kosmetyków, perfum czy wód toaletowych. Pracownicy firmy produkują m.in. nasadki do butelek perfumeryjnych, nakrętki do słoiczków i butelek, dwu-komponentwe zamknięcia flip-top, butelki z PET oraz opakowania roll-on.

Nasza misja i nadrzędny cel to oferowanie Klientom takich produktów i usług, które spełniają ich oczekiwania pod względem jakości, niezawodności, wzornictwa, ceny i terminowości – informuje firma na swojej stronie internetowej.

Z programu „Fabryki w Polsce” dowiecie się m.in. jaka jest rola separatora w procesie produkcji opakowań oraz na czym polega technologia wtrysku z rozdmuchem. Oglądajcie!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *