Fabryki w Polsce

Jak powstają SILIKON i TYNK ELEWACYJNY? [VIDEO]

Lakma to pierwszy w Polsce samodzielny producent silikonów opartych na recepturach, które powstały w laboratoriach tej firmy. W najnowszym odcinku programu „Fabryki w Polsce” odwiedziliśmy ich zakład, aby pokazać Wam produkcję silikonu oraz tynku elewacyjnego. Czy wiecie, jakie składniki są potrzebne do powstania tych produktów? W jakich warunkach powinny być wytwarzane? Pod kątem jakich właściwości są badane? Odpowiadamy na te pytania w naszym programie!

Lakma to rodzinne przedsiębiorstwo z 30-letnim doświadczeniem. Firma z powodzeniem radzi sobie zarówno na rynkach polskich, jak i zagranicznych.

Przedsiębiorstwo ze Śląska działa w takich sektorach, jak: chemia gospodarcza, chemia profesjonalna, chemia przemysłowa, chemia budowlana czy systemy dociepleń.

Oprócz innowacyjnego parku maszynowego i profesjonalnego laboratorium, Lakma może się także pochwalić w pełni zautomatyzowanym magazynem. Obiekt o powierzchni 4,5 tys. m2 to jeden z najwyższych tego typu obiektów w Polsce. Dzięki temu firma jest w stanie w pełni zagwarantować terminowość i rzetelność dostaw.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *