Fabryki w Polsce

Jak produkowane są reklamówki foliowe i worki na śmieci? [VIDEO]

W dzisiejszym odcinku „Fabryk w Polsce” zobaczycie wiele ciekawych procesów. Regranulacja, ekstruzja, rozdmuchiwanie czy zgrzewanie. To właśnie działania, które zachodzą w fabryce C2C – producenta reklamówek foliowych, worków na śmieci i woreczków spożywczych.

Firma C2C jest jednym z największych producentów branży opakowań w Polsce. Odbiorcami produktów są głównie sieci handlowe oraz firmy dystrybucyjne. Spółka z Lublina ma także ciekawą ofertę sprzedaży dla mniejszych odbiorców – gospodarstw domowych czy rolnych. Poprzez platformę handlową – założoną przez C2C – www.ezaopatrzenie.pl można dokonać zakupu przez całą dobę w dowolnym miejscu na świecie.

Głównym produktem C2C są reklamówki foliowe, woreczki do żywności, worki na śmieci oraz worki do zastosowań przemysłowych. Spółka z Lublina wytwarza także folie bio, folie antybakteryjne czy opakowania gastronomiczne.

Firma oferuje także sprzedaż regranulatów, które pochodzą z postprodukcji opakowań foliowych.

– Produkowane przez nas surowce wtórne cechuje wyjątkowa czystość, wysokie parametry techniczne oraz niska zawartość wypełniaczy i dodatków. Recyklaty polietylenowe naszej produkcji znajdują zastosowanie nie tylko przy rozdmuchu folii polietylenowych od grubości 6 mikronów, ale również przy produkcji grubościennych wyrobów z tworzyw sztucznych metodą typu wtrysk, czy wytłaczanie – informuje firma na swojej stronie internetowej.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *