Fabryki w Polsce

Jak produkowane są wycieraczki (do butów)? [VIDEO]

Czy wiecie z jakich elementów składa się wycieraczka? Do czego wykorzystywana jest strzyżarka? Dlaczego wycieraczka podklejana jest taśmą amortyzującą? W najnowszym odcinku programu „Fabryki w Polsce” staramy się odpowiedzieć na najważniejsze pytania związane z produkcją wycieraczek.

Odwiedziliśmy fabrykę firmy Unimat. Przedsiębiorstwo z Poznania to polski producent, który dostarcza swoje wyroby zarówno na rynek polski, jak i zagraniczny.

Zapewne nie każdy z Was zdaje sobie sprawę, jak wiele różnych rodzajów wycieraczek występuje na rynku. Firma Unimat produkuje m.in. wycieraczki aluminiowe, gumowe, wewnętrzne z włókien naturalnych, czy osuszająco-czyszczące. Spółka oferuje także sprzedaż wycieraczek przemysłowych, które służą do czyszczenia kół pojazdów, takich jak np. wózki widłowe czy „paleciaki”.

Jeśli nie wiesz, jaki rodzaj wycieraczki byłby najbardziej odpowiedni dla twojego obiektu – Unimat może Ci doradzić. Firma prowadzi blog internetowy, na którym publikowane są ważne materiały na temat doboru wycieraczek. – Stale poszerzamy nasz blog o kolejne wpisy, aby klienci mogli znaleźć tutaj wszystkie niezbędne informacje dotyczące wycieraczek. Dążmy do tego stworzyć kompletną bazę wiedzy. Kompendium, które będzie użyteczne dla każdego, niezależnie od tego, czy zależy mu na zakupie modelu przeznaczanego do samochodu lub mieszkania, czy też na wyborze wycieraczek obiektowych do swojej firmy – informuje spółka na swojej stronie internetowej.

Głównymi odbiorcami poznańskiego przedsiębiorstwa są szpitale, hotele, centra handlowe, biurowce, ale także zwykli mieszkańcy domów i mieszkań, którzy chcą zadbać o stan swojej podłogi.

Każdego miesiąca pracownicy Unimat wytwarzają ok. 2 tys. m2 wycieraczek.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *