Fabryki w Polsce

Krzyżaczek, miski i ramiączka, czyli jak powstają biustonosze?

25 lat temu swój biznes postanowiła rozkręcić Halina Bogusz. Początki nie były łatwe, jednak dzisiejsza firma Nipplex to jeden z liderów wśród polskich producentów ekskluzywnej, damskiej bielizny. Czy wiecie na jakim urządzeniu wycinane są elementy biustonosza? Które części bielizny wymagają krojenia ręcznego? Wszystkiego o produkcji biustonoszy (i nie tylko) dowiecie się z najnowszego odcinka programu „Fabryki w Polsce”.

To, co charakteryzuje bieliznę firmy Nipplex to wysoka jakość oraz komfort noszenia. Firma pragnie dopasować swoje produkty do zróżnicowanych kobiecych gustów. Polski producent proponuje zarówno nowoczesne rozwiązania jak np. biustonosze bezszwowe, ale także „klasykę” jak np. stanik bardotka.

Nipplex dostosowuje swoją ofertę do różnych kształtów piersi. – Dla Pań o bardziej obfitych kształtach proponujemy biustonosz na duży biust, który świetnie podtrzyma piersi, nadając sylwetce właściwych proporcji – informuje firma na swojej stronie internetowej.

Oprócz biustonoszy w ofercie firmy znajdziemy także: figi, stringi, bieliznę nocną czy kostiumy kąpielowe. Nipplex w swoim portfolio posiada również szorty, szlafrok oraz pasy do pończoch.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *