Fabryki w Polsce

Polska fabryka wind [VIDEO]

Lift Service to polski lider pod względem liczby sprzedanych urządzeń dźwigowych. Profesjonalizm przedsiębiorstwa z Lublina potwierdzają także liczne certyfikaty i nagrody. Dlatego Lift Service to odpowiedni „kandydat”, by sprawdzić, w jaki sposób przebiega tu proces produkcji wind.

W najnowszym odcinku programu „Fabryki w Polsce” zobaczycie pracę różnych działów firmy. Odwiedzamy projektantów, montażystów, a także dział malarni oraz produkcji elektrycznej. Będziecie mogli zobaczyć pracę takich urządzeń, jak: wycinarka laserowa, myjka ultradźwiękowa czy różne maszyny CNC.

Z jakich elementów składa się winda? Dlaczego dźwigi z maszynownią w szybie są popularne na polskim rynku? Jakie zalety mogą posiadać dźwigi z hydraulicznym napędem? Odpowiedzi na te i wiele innych pytań dotyczących produkcji wind, znajdziecie w najnowszym odcinku programu „Fabryki w Polsce”.

Producent różnych wind

Lubelska Wytwórnia Dźwigów Osobowych Lift Service. To pełna nazwa przedsiębiorstwa z Lublina. Firma powstała w 1991 roku, ale jej początki były związane ze Spółdzielnią Dźwigowo-Instalacyjną istniejąca od 1975 r.

W portfolio Lift Service znajdziemy różnego typu windy – z napędem hydraulicznym bądź elektrycznym. Klienci firmy mogą dokonać zakupu wind osobowych, towarowych, ale także dźwigów specjalnych (na indywidualne zamówienie), dedykowane np. załodze straży pożarnej.

– Duże zaufanie do jakości i klasy naszych urządzeń sprawia, że co roku nasze przedsiębiorstwo notuje wzrost sprzedaży produkowanych w Lublinie wind. Jest to dla nas wyróżnienie i mobilizacja do rozwoju naszych wyrobów i konkurowania na rynku krajowym i zagranicznym – informuje Lift Service na swojej stronie internetowej.

Ważnym okresem w dziejach firmy były lata 2007-2009, kiedy zostały przeprowadzone liczne inwestycje. Dzięki nim pracownicy spółki mogą korzystać z nowoczesnych technologii (np. 3D) oraz rozbudowanego parku maszynowego. Miało to istotny wpływ na zwiększenie możliwości produkcyjnych Lift Service.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *