Fabryki w Polsce

Polska fabryka wind [VIDEO]

Lift Service to polski lider pod względem liczby sprzedanych urządzeń dźwigowych. Profesjonalizm przedsiębiorstwa z Lublina potwierdzają także liczne certyfikaty i nagrody. Dlatego Lift Service to odpowiedni „kandydat”, by sprawdzić, w jaki sposób przebiega tu proces produkcji wind.

W najnowszym odcinku programu „Fabryki w Polsce” zobaczycie pracę różnych działów firmy. Odwiedzamy projektantów, montażystów, a także dział malarni oraz produkcji elektrycznej. Będziecie mogli zobaczyć pracę takich urządzeń, jak: wycinarka laserowa, myjka ultradźwiękowa czy różne maszyny CNC.

Z jakich elementów składa się winda? Dlaczego dźwigi z maszynownią w szybie są popularne na polskim rynku? Jakie zalety mogą posiadać dźwigi z hydraulicznym napędem? Odpowiedzi na te i wiele innych pytań dotyczących produkcji wind, znajdziecie w najnowszym odcinku programu „Fabryki w Polsce”.

Producent różnych wind

Lubelska Wytwórnia Dźwigów Osobowych Lift Service. To pełna nazwa przedsiębiorstwa z Lublina. Firma powstała w 1991 roku, ale jej początki były związane ze Spółdzielnią Dźwigowo-Instalacyjną istniejąca od 1975 r.

W portfolio Lift Service znajdziemy różnego typu windy – z napędem hydraulicznym bądź elektrycznym. Klienci firmy mogą dokonać zakupu wind osobowych, towarowych, ale także dźwigów specjalnych (na indywidualne zamówienie), dedykowane np. załodze straży pożarnej.

– Duże zaufanie do jakości i klasy naszych urządzeń sprawia, że co roku nasze przedsiębiorstwo notuje wzrost sprzedaży produkowanych w Lublinie wind. Jest to dla nas wyróżnienie i mobilizacja do rozwoju naszych wyrobów i konkurowania na rynku krajowym i zagranicznym – informuje Lift Service na swojej stronie internetowej.

Ważnym okresem w dziejach firmy były lata 2007-2009, kiedy zostały przeprowadzone liczne inwestycje. Dzięki nim pracownicy spółki mogą korzystać z nowoczesnych technologii (np. 3D) oraz rozbudowanego parku maszynowego. Miało to istotny wpływ na zwiększenie możliwości produkcyjnych Lift Service.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *