Fabryki w Polsce

Primavera. Proces przygotowania wody butelkowanej

Można odnieść wrażenie, że o wodzie powiedziano już wszystko. Nic bardziej mylnego. Jest to temat obszerny jak ocean, szeroki jak morze i sporo jeszcze wody w Wiśle upłynie zanim wyczerpiemy go w pełni.  Jak to się dzieje, że możemy zaczerpnąć wody ze źródła starszego o, bagatela, 25 milionów lat od polskich Tatr?

W 2000 roku w Aleksandrii, koło Ozorkowa, została wybudowana rozlewnia wody źródlanej Primavera, którą odwiedziliśmy na szlaku naszej wędrówki do fabryk w Polsce.

Rozlewnia potrzebowała mniej niż dekadę, aby zostać w pełni docenioną przez konsumentów. W 2008 roku zostaje uhonorowana tytułami : Produkt roku – wybór konsumentów oraz Laur konsumenta. Kolejne lata, to kolejne sukcesy. W 2012 roku skład przyjaciół drużyny Primavery zasila Marcin Gortat. W roku 2018 woda źródlana po raz czwarty otrzymuje tytuł Dobra marka

Jak to się dzieje, że woda butelkowana zachowuje wysoką jakość, świeżość i na dodatek jest na wyciągniecie ręki? Odpowiedzi na te i inne pytania znajdziecie w naszym programie!

B.S.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *