Technologie

Automatyczna nalewarka pomoże przy produkcji środków biobójczych. Zobaczcie wizualizację urządzenia! [VIDEO]

Nie tak dawno informowaliśmy, że polski producent, firma Noyen rozpoczęła produkcję specjalnego płynu biobójczego. Dlatego, aby ułatwić wytwarzanie preparatu, konstruktorzy firmy zaprojektowali automatyczną nalewarkę. Jakimi właściwościami cechuje się nowe urządzenie?

 

Nalewarka z systemem ciśnieniowo – przelewowym została stworzona z komponentów najwyższej jakości, a wydajność urządzenia jest w pełni dostosowana do potrzeb klienta.

W NOYEN EXPERT FILLING SYSTEM mamy możliwość nalewania produktów bezpośrednio z paletopojemnika. Producent urządzenia podkreśla także, że urządzenie jest w pełni bezpieczne dla klienta – zawiera pełną separację strefy 0 oraz wentylację oparów.

Urządzenie jest elastyczne, dlatego może obsługiwać pojemniki o różnych pojemnościach. Ponadto łatwo przezbroimy urządzenie na szerokie zakresy pojemności.

Firma Noyen z Lublina zajmuje się głównie produkcją myjni przemysłowych oraz preparatów chemicznych do mycia w sektorze przemysłowym. – Oferujemy rozwiązania mycia przemysłowego w technologiach natryskowych, ultradźwiękowych, także na stanowiskach w pełni zautomatyzowanych – informuje firma na swojej stronie internetowej.

Działalność firmy mogliście zobaczyć w jednym z odcinków programu „Fabryki w Polsce”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *