Fabryki w Polsce

ELSTA . Zobacz, jak projektuje się instalacje elektryczne w fabrykach?

We współczesnym świecie istnieje duże zapotrzebowanie na energię elektryczną. Dlatego, rośnie znaczenie firm, które oferują kompleksowe usługi w zakresie projektowania, produkcji oraz montażu instalacji elektrycznych. Jedną z wiodących firm w Polsce w tym zakresie jest ELSTA z Wieliczki, u której gościliśmy podczas nagrania programu „Fabryki w Polsce”.

Firma ma za sobą udane realizacje w wielu miejscach w Polsce i zagranicą. Elsta dostarczyła i zamontowała instalacje elektryczne m.in. w Zakładzie Termicznego Przekształcania Odpadów w Krakowie, wykonała projekty techniczne i wykonawcze w oczyszczalni ścieków ANWIL we Włocławku, a także przeprowadziła elektryfikację budynku w szwedzkiej Elektrowni Oskarhamn.

Elsta oferuje także sprzedaż swoich produktów: rozdzielnic, stacji kontenerowych, przetwornic częstotliwości, a także inteligentnego robota Sawyera (zobacz: https://fabrykiwpolsce.pl/ramie-w-ramie-z-robotem/ )

Firma z Wieliczki adresuje swoje usługi i produkty głównie do sektora energetycznego, ochrony środowiska i przemysłu metalurgicznego.

W naszym materiale filmowym zobaczycie m.in. jak w zaprojektować instalację elektryczną oraz w jaki sposób produkuje się rozdzielnice?

 

fot. www.elsta.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *