Fabryki w Polsce

Jak powstają PRZENOŚNIKI I TRANSPORTERY przemysłowe? [VIDEO]

Przenośnik taśmowy to jedno z bardzo popularnych rozwiązań, z którego korzystają producenci praktycznie w każdym sektorze przemysłu. Jesteście ciekawi jak powstaje to urządzenie? W najnowszym odcinku programu „Fabryki w Polsce” gościmy w zakładzie firmy Movlink, gdzie przedstawimy Wam produkcję przenośników i transportowych przemysłowych.

W programie opowiemy, m.in. na jakie parametry należy zwrócić uwagę przy doborze przenośników, z jakich elementów składa się konstrukcja urządzenia oraz do czego służą kształtowniki stalowe.

Movlink to producent oraz sprzedawca przenośników taśmowych, rolkowych napędzanych i grawitacyjnych. Ponadto w fabryce firmy powstają również przekładnie ślimakowe oraz silniki elektryczne.

Firma z Łodzi oferuje nowoczesne technologie informatyczne, które pozwalają na zaprojektowanie przenośnika taśmowego w dowolnej konfiguracji. Dzięki temu klient może szybko otrzymać swój produkt.

–  Oferowane przez naszą firmę przenośniki, budowane są przy użyciu systemowych podzespołów umożliwiających późniejszą rozbudowę systemów bądź wykorzystanie ich podczas modernizacji istniejących transporterów. Utrzymując stałe stany magazynowe podzespołów jesteśmy w stanie zbudować transportery lub dostarczyć części zamienne w bardzo krótkim czasie – informuje firma na swojej stronie internetowej.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *