Fabryki w Polsce

Jak powstają regały magazynowe? [VIDEO]

W najnowszym odcinku „Fabryk w Polsce” gościmy w firmie WDX. To polski producent zintegrowanych rozwiązań intralogistycznych, w tym m.in. regałów magazynowych. To właśnie powstawanie tego produktu pokazaliśmy w programie.

Z odcinka dowiecie się, m.in. jaka jest rola platformy satelitarnej przy produkcji w WDX bądź ile trwa montaż całego systemu magazynowego? Przedstawimy także kulisy powstawania poszczególnych elementów (np. słupów regałowych). Warto zobaczyć!

Nie tylko producent

WDX to firma z 25-letnim doświadczeniem. Pracownicy przedsiębiorstwa zajmują się produkcją różnego rodzaju regałów (np. paletowych, przepływowych, wjezdnych czy Push Back). Ponadto w mikołowskiej fabryce powstają wózki widłowe, przenośniki do pudełek i inne urządzenia magazynowe.

Warto podkreślić, że oprócz produkcji, WDX zajmuje się także dostarczaniem usług w tej branży. Chodzi m.in. o projektowanie logistyczne czy przeglądy eksperckie regałów.

– Oferujemy wsparcie już na etapie projektowania powierzchni magazynowej. Współpraca z naszymi specjalistami pozwala uniknąć wielu kosztownych problemów – informuje WDX na swojej stronie internetowej.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *