Fabryki w PolsceInnowacje

O robocie, który zarządza pracą fabryki

Na naszym Kanale Fabryki w Polsce rozpoczynamy emisję nowego cyklu “Fabryki Przyszłości“. Będziemy w nim prezentować innowacyjne rozwiązania, które już niebawem mogą zmienić oblicze przemysłu w Polsce, a które nierzadko wpisują się w trend związany z Przemysłem 4.0 

Co zrobili polscy informatycy

Od wczoraj widzowie mogą oglądać na naszym kanale pierwszy odcinek, w którym opowiadamy o wyjątkowym systemie do zarządzania pracą w fabryce, stworzonym przez polskich informatyków. To IPO System, stworzony przez specjalistów z UIBS Teamwork, a jego wyjątkowość polega na tym, że w czasie rzeczywistym reaguje na wszystkie zmienne w zakładzie produkcyjnym i na tej podstawie zarządza pracą na poszczególnych stanowiskach.

Bicie monet w Mennicy Polskiej

Miejsce, które odwiedziliśmy również jest wyjątkowe, to Mennica Polska. Można więc przy okazji zobaczyć, jak wygląda produkcja monet. Tak więc, oprócz fascynatów najnowszych rozwiązań technologicznych dla przemysłu, zadowoleni też będą miłośnicy monet kolekcjonerskich oraz numizmatyki. Wszystko pokazaliśmy w naszym programie, zachęcamy więc do oglądania!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *