Urządzenia Comp@n. Fot. Radmor

Urządzenia Comp@n. Fot. Radmor

Aktualności

Rekordowy kontrakt gdyńskiej firmy. Ich urządzenia będą podstawowym środkiem łączności

Radmor to producent nowoczesnych środków łączności zarówno dla wojska, jak i służb cywilnych. Firma dostarczyła już dużą ilość radiostacji dla polskiej armii i wielu innych wojsk świata. Tym razem cenne urządzenia trafiły do jednej z pozareuropejskich armii. Przedstawiciele Radmoru podkreślają, że to sprzedażowy rekord w ich firmy.

Urządzenia Comp@n. Fot. Radmor

Urządzenia Comp@n. Fot. Radmor

Na początku listopada do jednej z pozaeuropejskich armii trafiło kilkaset radiostacji Comp@n.

Comp@n – który jest w pełni polskim produktem – to podstawowy środek łączności. Może być używany w wersji noszonej lub przewoźnej. Urządzenia mają niewielką masę oraz wymiary (220 x 86 x 44) i działają w szerokim paśmie 30-520 MHz.

Radiostacje Comp@n mogą być wykorzystywane do łączności fonicznej bliskiego zasięgu. Dzięki technologii, użytkownicy są w stanie jednocześnie transmitować mowę oraz dane. Radiostacja polskiego producenta umożliwia komunikację wewnątrz oddziałów, ale także pomiędzy różnymi wojskami i służbami.

Firma Radmor wchodzi w skład WB Group, czyli największego, prywatnego koncernu w branży obronnej. Firma z Gdyni jest największym w Polsce producentem zaawansowanych systemów łączności.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *