Fabryki w Polsce

„W ciągu 3 miesięcy jesteśmy w stanie postawić dom w stanie deweloperskim”

W najnowszym odcinku programu „Fabryki w Polsce” przedstawiamy budowę domu z elementów stalowych. Pracownicy firmy „Stalowe Domy” pokazali nam proces produkcji krok po kroku – od wytwarzania poszczególnych elementów konstrukcji do gotowego domu.

Z jakiego materiału wykonywane są profile budynków? Czy producent daje gwarancje na swoją konstrukcję? Odpowiedź znajdziecie w programie.

Firma „Stalowe Domy” realizuje zarówno własne inwestycje, ale także te na zamówienie. Spółka oferuję budowę: domów jednorodzinnych oraz o zabudowie bliźniaczej. Pracownicy przedsiębiorstwa realizują także takie konstrukcje jak: hale handlowe, pawilony, garaże czy wiaty.

Zaletą takiej konstrukcji jest przede wszystkim szybki czas powstania budowy, ale także energooszczędność.    

– Ogrzewanie i ciepła woda w wybudowanych przez nas domu 100 m² to koszt ok. 1800 złotych rocznie – informuje firma na swojej stronie internetowej.

A jaki jest orientacyjny koszt postawienia „stalowego” domu? – Koszty budowy domów rozpoczynają się od 2 500 zł/m² brutto i uzależnione są od skomplikowania bryły budynku, zastosowanych rozwiązań instalatorskich i użytych materiałów – informują „Stalowe Domy”.

Warto wspomnieć, że we wcześniejszych programach pokazywaliśmy także proces produkcji domów z prefabrykatów, domów mobilnych, a także tych, stawianych „metodą klocków lego”. Linki z odcinkami znajdziecie poniżej:

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *