ROMET

Źródło: romet.pl

AktualnościFabryki w PolsceInnowacje

W Polsce powstanie najnowocześniejsza fabryka rowerów ROMET

ROMET, jeden z wiodących polskich producentów rowerów, ogłosił ambitną inwestycję w wysokości 100 mln złotych. Środki te zostaną przeznaczone na budowę najnowocześniejszej fabryki rowerów w Europie, która powstanie w Polsce. Według Romet nowa fabryka, wyposażona w najnowocześniejsze technologie, będzie stanowić centrum innowacji w branży rowerowej.

Celem inwestycji jest nie tylko zwiększenie mocy produkcyjnych firmy, ale także poprawa jakości oraz innowacyjności oferowanych produktów. Dzięki nowoczesnym rozwiązaniom technologicznym, ROMET planuje m.in. wprowadzenie nowych modeli rowerów, wyposażonych w litowo-jonową baterię modułową, co może nawet dwukrotnie wydłużyć czas pracy e-roweru.

Wartości dodane

Inwestycja ma przyczynić się do redukcji emisji CO2 i promowania zrównoważonego rozwoju, co wpisuje się w globalne trendy ekologiczne. Inwestycja ta przyniesie także korzyści dla lokalnej społeczności. Planowane jest stworzenie setek nowych miejsc pracy, co wzmocni gospodarkę regionu. ROMET, poprzez tę inwestycję, dąży do umocnienia swojej pozycji na rynkach międzynarodowych, a także do dalszego rozwoju i innowacji w branży rowerowej.

Otwarcie nowej fabryki planowane jest na przyszły rok. ROMET liczy, że dzięki tej inwestycji stanie się liderem innowacji i jakości w branży rowerowej w Europie.

źródło publikacji: romet.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *