Fabryki w Polsce

Jak powstają ścianki biurowe? [VIDEO]

 Możemy je spotkać w biurach, bankach czy salonach samochodowych. Ściany szklane są coraz bardziej popularne, gdyż zapewniają estetyczny wygląd, a także pozwalają na odpowiednie stłumienie hałasu. Aby zobaczyć, jak są produkowane odwiedziliśmy zakład produkcyjny polskiej firmy Espes.

– Najważniejsze w ścianach szklanych jest to, żeby akustycznie oddzielały nas od drugiej strony – powiedział w programie „Fabryki w Polsce” Marcin Lorych, dyrektor zarządzający Espes. Dodał także: – Mówi się, że nowoczesne biura projektowane są uchem, a nie okiem.

Firma posiada bogate doświadczenie w produkcji ścian szklanych. W fabrykach polskiej spółki powstało już 1 mln m2 ścian szklanych, co odpowiada wielkości… 140 boisk piłkarskich.

Espes jest obecne na rynku od 1997 roku. Przedsiębiorstwo z Opacz-Kolonii (okolice Warszawy) jest dystrybutorem francuskich ścianek działowych oraz producentem innowacyjnego 100% polskiego systemu ścianek Pejzaż.

Klienci firmy cenią sobie możliwość dowolnej konfiguracji różnorodnych modułów, a także to, że Espes zapewnia demontaż ścianki i przeniesienie jej do innego budynku.

–  Tworzymy wyjątkowe wnętrza biurowe stosując niestandardowe rozwiązania połączone z nowoczesnym designem. Stawiamy na estetykę i uniwersalność, jakość wykorzystywanych materiałów oraz precyzję wykończenia – czytamy na stronie internetowej firmy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *