Praca w fabrykach

Na czym polega praca brygadzisty w firmie Klimas Wkręt-met? [AKCJA REKRUTACJA]

Klimas Wkręt-met to polskie, rodzinne przedsiębiorstwo. Firma jest jednym z liderów wśród producentów technik zamocowań i eksportuje swoje produkty do 50 krajów świata. O swojej pracy opowiedzieli nam m. in. brygadziści, kierownik wydziału wtryskarek oraz technolog produkcji. Co warto wiedzieć o ich obowiązkach?

Klimas Wkręt-met posiada imponujący park maszynowy. W zakładach firmy w Kuźnicy Kiedrzyńskiej oraz Wanatach znajduje się jedna z najbardziej nowoczesnych wtryskarek. Spółka posiada także 200 pras i walcarek, narzędziownie z centrami obróbczymi, nowoczesny dział kontroli czy zaawansowane laboratorium.

Produkcja w firmie dzieli się na dwa elementy, które są od siebie niezależne: fabrykację z metalu oraz z tworzywa. Pod względem obróbki obu materiałów Klimas Wkręt-met jest całkowicie samowystarczalny. Każdego miesiąca pracownicy firmy przetwarzają 1300 ton wyrobów metalowych oraz 700 ton tworzywa.

Firma ma w swojej ofercie wiele różnorodnych produktów. Klienci mogą tu zakupić m. in. zamocowania ramowe, systemy zamocowań termoizolacji ścian czy systemy zamocowań dla branży meblarskiej. Klimas Wkręt-met wytwarza także wkręty i łączniki do konstrukcji drewnianych, kotwy mechaniczne, śruby metryczne, wkręty i podkładki.

– W 2005 roku firma otrzymała swoją pierwszą Europejską Aprobatę Techniczną na wyroby budowlane – stała się tym samym pierwszą polską firmą z taką aprobatą. Aktualnie Klimas Wkręt-met posiada 17 aprobat europejskich, wiele certyfikatów i wyróżnień, które są dowodem najwyższej jakości produktów marki – informuje Klimas Wkręt-met na swojej stronie internetowej.

Obecnie firma poszukuje pracowników na następujące stanowiska: operatorzy i ustawiacze maszyn wtryskowych, operatorzy wózków widłowych, inżynierowie-technolodzy do nadzorowania i usprawniania procesów produkcyjnych.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *