Fabryki w Polsce

Jak powstają zrobotyzowane linie dozujące? [VIDEO]

W warunkach przemysłowych nie ma mowy o odmierzaniu płynów na „oko”. Najszybciej i najprecyzyjniej substancje będą dozowane przez zrobotyzowaną linię.

W najnowszym odcinku programu „Fabryki w Polsce” przedstawiamy Wam w jaki sposób powstają linie dozujące. Zobaczycie pracę rożnych działów fabryki HG Robotics – polskiego producenta maszyn i linii konfekcjonujących.

Od projektu do testów linii

Linia dozująca HG Robotics. Fot. hgrobotics.pl

Linia dozująca HG Robotics. Fot. hgrobotics.pl

Kamera naszego programu pokaże spotkanie projektowe. To na nim zapadają najważniejsze decyzje związane z koncepcją linii dozującej. Urządzenia HG Robotics są zbudowane w układzie modularnym, a to oznacza, że można bardzo łatwo je rozbudować poprzez zainstalowanie dodatkowych maszyn.

Linie HG Robotics są również elastyczne pod innym względem. Wiecie, ile trwa przestawienie układu dozującego na inny produkt? Zaledwie 10 minut.

W dalszej części programu zobaczycie obowiązki innych działów. Automatycy są odpowiedzialni za funkcjonowanie linii i przygotowanie oprogramowania. Natomiast montażyści dokonują połączenia różnych części w jeden organizm. W naszym programie zobaczycie np. skręcanie głowicy etykietującej.

Naszą podróż po fabryce HG Robotics zakończymy na testach całej linii.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *