Fabryki w Polsce

Jak powstaje polski komputer gamingowy? [VIDEO]

W najnowszym odcinku programu „Fabryki w Polsce” zaglądamy za kulisy produkcji w firmie NTT. To największy polski producent komputerów i zarazem największy dostawca PC-tów na nasz rynek. W programie pokazaliśmy proces powstania komputera nietypowego – przeznaczonego dla graczy.

Dobór podzespołów, montaż procesora czy testowanie urządzenia. Właśnie takie kwestie omówiliśmy w naszym odcinku. Opowiadamy również o warunkach, w których musi odbywać się produkcja w firmie.

NTT

NTT System powstała w 1989 r. Od tego momentu firma przeszła długą drogę – od niewielkiej spółki do nowoczesnego, wielooddziałowego przedsiębiorstwa. Warto dodać, że od 2007 r. NTT System obecna jest na Giełdzie Papierów Wartościowych.

Portfolio firmy to nie tylko komputery gamingowe. W ofercie firmy znajdziemy również laptopy, smartwatche oraz akcesoria komputerowe w postaci plecaków, słuchawek czy mikrofonów.

Dlaczego wielu graczy chętnie korzysta z PC-tów NTT System? Odpowiedzią na to pytanie mogą być rozmaite elementy zastosowane w tych komputerach. – Takie funkcje myszy jak podświetlenie, dodatkowe definiowalne przyciski, czy zmiana czułości za pomocą przycisku w trakcie rozgrywki umożliwiają pokonanie przeciwników nawet podczas najostrzejszych starć. Klawiatury wyposażone są między innymi w podświetlane klawisze, mechaniczne przełączniki, blokadę klawisza Windows, co znacznie poprawia komfort użytkowania, zarówno w trakcie gry, jak również intensywnej pracy biurowej – informuje NTT System.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *