Fabryki w Polsce

Jak powstaje przenośnik taśmowy? [VIDEO]

Czy wiecie, co to jest automatyzacja intralogistyki? To wszelkie prace, które mają ułatwić transport wewnętrzny organizacji oraz jego automatyzacji. W najnowszym odcinku programu „Fabryki w Polsce” przedstawiamy sposób produkcji podstawowego elementu tego układu, czyli przenośnika taśmowego.

Producentem urządzenia jest Europa Systems. To polskie przedsiębiorstwo, którego siedziba znajduje się w Żabowie (nieopodal Szczecina). Firma jest obecna na rynku od ponad dwudziestu lat.

– Nasze rozwiązania zwiększają wydajność i optymalizują procesy operacyjne przedsiębiorstw i gwarantują szybki zwrot z inwestycji – informuje Europa Systems na swojej stronie internetowej.

Firma dostarcza wszelkiego typu zautomatyzowane systemu transportu – m.in. systemy transportu kontenerów, palet oraz ładunków ciężkich. Pracownicy Europa Systems produkują także automatyczne systemy magazynowania – blach, drewna czy narzędzi.

Przedsiębiorstwo z Żabowa dostarcza przenośniki, wózki transportowe, rolki transportowe czy urządzenia do zmiany kierunku.

Odbiorcami Europa Systems są firmy z branży budowlanej, motoryzacyjnej, opakowań czy też producenci opon. Każdego roku spółka realizuje 1200 projektów dla firm z całego świata.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *