Fabryki w Polsce

Jak produkowane są deski rozdzielcze?

Montaż radiatora i panelu sterowania. Instalacja modułu chłodniczego i intercoolera. W najnowszym odcinku programu „Fabryki w Polsce” pokazujemy cały proces produkcji deski rozdzielczej. Jak powstaje nagrzewnica? Jak wyglądają testy funkcjonalne urządzenia, które jest instalowane w naszym samochodzie? Zobaczcie jak się to robi w firmie Denso.

Denso to japoński koncern – jeden z największych na świecie producentów części i systemów dla przemysłu motoryzacyjnego. Firma dostarcza takie produkty jak: układy kontroli i przeniesienia napędu, układy chłodzenia i klimatyzacji, układy elektryczne i elektroniczne oraz silniki elektroniczne.

Firma powstała w 1972 roku i obecnie zatrudnia 16 tys. pracowników w 30 krajach świata. Polski oddział firmy mieści się w Tychach. Pracuje tu 500 osób.

Cenię sobie tutaj otwartość ludzi i koleżeńskość. Wszyscy sobie pomagamy. To zgrana i sprawna ekipa. Ważne znaczenie miała dla mnie także możliwość awansu, który umożliwiła mi firma Denso – powiedział w programie „Akcja Rekrutacja” (poniżej link z całym odcinkiem) brygadzista Michał Kosałka.

Pracownicy tyskiej fabryki wytwarzają takie produkty jak: systemy sterowania do układów napędowych, układy elektroniczne, systemy grzewcze, systemy informacji i bezpieczeństwa, małe silniki czy przedstawione w programie deski rozdzielcze.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *