Konferencja Lean TWI

Konferencja Lean TWI

AktualnościArtykuł sponsorowany

Konferencja z Case Studies topowych firm produkcyjnych – atrakcyjna zniżka dla naszych czytelników!

Nic nie działa tak bardzo na wyobraźnię praktyków przemysłu, jak case studies zrealizowanych projektów. Dlatego taką formułę wybrali organizatorzy Lean TWI Summit, które w czerwcu odbędzie się we Wrocławiu. “Zero wystąpień konsultantów i sponsorów. Tylko case studies topowych firm produkcyjnych” – zapewniają organizatorzy z firmy LeanTrix. Na naszych czytelników, którzy chcieliby wziąć udział w tym wydarzeniu, czeka atrakcyjna zniżka.

Konferencja dla praktyków i entuzjastów Lean oraz TWI

“Konferencja Lean TWI ma być konferencją inną niż wszystkie. Stawiamy na budowanie społeczności. Chcemy aby sama konferencja była spotkaniem praktyków” – deklarują organizatorzy spotkania. 

Konferencja zgromadzi praktyków i entuzjastów Lean oraz TWI w dniach 19-20 czerwca 2024 we Wrocławiu, w Centrum Kongresowym Politechniki Wrocławskiej. Ma być okazją do poznania praktycznych studiów przypadku od liderów branży, rozwoju umiejętności dzięki uczestnictwu w warsztatach prowadzonych przez ekspertów z Wienerberger UK, ABB, Cooper Standard i TurboTec. Będzie też przestrzeń do nawiązania cennych kontaktów podczas wieczornego networkingu. 

Swoje zaproszenie do udziału w konferencji organizatorzy kierują do menedżerów produkcji, liderów zespołów, specjalistów HR i wszystkich zainteresowanych efektywnym rozwijaniem kompetencji pracowników oraz wdrażaniem metod Lean i TWI

Spotkania z prelegentami

Niezwykle atrakcyjnie zapowiada się także możliwość dołączenia do ponad 100 członków na platformie Konferencji Lean TWI na Discord, gdzie organizowane są dodatkowe wydarzenia.

Nowe podejście do organizacji imprezy zakłada wcześniejsze spotkania z prelegentami w formule live. Pierwsze z nich odbędzie się już w najbliższy czwartek 11 kwietnia, na którym będzie można poznać Macieja Jagiełło, Starszego Kierownika Produkcji i Magazynowania w Danone Żywiec Zdrój w Mirosławcu

Prelegent posiada 10-letnie doświadczenie w branży automotive w Wielkiej Brytanii. “Jego pasją jest tworzenie środowiska pracy, w którym każdy pracownik czuje się doceniony i istotny. Podczas konferencji opowie o roli współpracy i zaangażowania pracowników w doskonalenie procesów fabrycznych” – opisują organizatorzy. Na spotkanie live, można zapisać się tutaj

Spotkanie rozpoczyna cykl prezentacji prelegentów, którzy w czerwcu wystąpią na konferencji. 

Jak zatem przedstawia się program czerwcowego wydarzenia? Pierwszy dzień konferencji obfitować będzie w praktyczne case studies od czołowych firm, takich jak Wienerberger, AB Neo, Danone, Kompania Piwowarska, TurboTec, Cooper Standard, wzbogacone o inspirujący Power Speech Dave’a Christensena, Head Coacha Panthers Wrocław. Drugi dzień przewiduje 4 interaktywne warsztaty (2 w języku polskim i 2 w angielskim), po których uczestnicy otrzymają certyfikaty potwierdzające udział.

Zniżka dla naszych czytelników

Nasi czytelnicy mogą skorzystać z atrakcyjnej promocji. Każdy kto dokona zapisu pod tym linkiem podając hasło: „Fabryki w Polsce” otrzyma cenę za bilet na każdy dzień pomniejszoną o 100 zł.

Konferencja wspiera również szczytne cele – 1,5% przychodu zostanie przekazane na wsparcie osób z autyzmem przez Pałac Subkultury. Ponadto, wśród głównych partnerów znajdują się QSense, etwi.io, a także inne organizacje i wystawcy, którzy przedstawią swoje innowacyjne rozwiązania i usługi. Fabryki w Polsce są partnerem medialnym wydarzenia.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *