Praca w fabrykach

Praca w IFA szuka człowieka. „Otrzymałem możliwość rozwoju kompetencji”.

IFA Powertrain to jeden z czołowych dostawców podzespołów dla branży motoryzacyjnej. Z ich produktów korzystają największe koncerny automotive. Polski oddział firmy w gminie Ujazd (woj. opolskie) poszukuje nowych pracowników. Aby zobaczyć, co czeka potencjalnych kandydatów, odwiedziliśmy fabrykę IFA.

W zakładzie na Opolszczyźnie produkowane są m.in. półosie napędowe.

Fabryka opiera się na zautomatyzowanych liniach. Do zadań pracowników należy obróbka mechaniczna elementów metalowych, hartowanie części, frezowanie czy polerowanie.

Co czeka nowych pracowników w fabryce IFA?

W programie „Akcja-rekrutacja” pracownicy IFA Powertrain opowiadają m.in. o swoich obowiązkach, a także o rozwijaniu umiejętności. Operator CNC czy specjalista linii montażu mówili o pracy w nowoczesnym zakładzie, stabilnym zatrudnieniu oraz możliwościach awansu.

– Dzięki szkoleniom i możliwości rozwoju mogłem w krótkim czasie awansować na stanowisko. Praca w IPA nauczyła mnie analitycznego myślenia oraz tego, w jaki sposób szybko i skutecznie radzić sobie z problemami. Teraz to ja szkolę i pomagam innym operatorom – mówił w naszym programie Damian Kuziw, ustawiacz maszyn CNC w IFA Powertrain.

Fabryka z Opolszczyzny oferuje swoim pracownikom liczne szkolenia, które rozwijają umiejętności pracy na maszynach. Członkowie załogi IFA Powertrain mają także możliwość skorzystania z pakietu socjalnego, prywatnej opieki medycznej oraz systemu premiowego.

Więcej informacji o ofertach pracy w IFA Powertrain znajdziecie TUTAJ.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *