#
Aktualności

7R City Flex. Nowy koncept dla logistyki

7R wprowadza na rynek miejskie magazyny typu Small Business Unit, stworzą one sieć 7R City Flex.  Rozwiązanie dedykowane firmom, które potrzebują mniejszych powierzchni magazynowych w obrębie miast.

Obiekty 7R City Flex, czyli mniejsze magazyny zlokalizowane w pobliżu centrów aglomeracji powstaną m.in. w Gdańsku, Szczecinie, Warszawie, Łodzi, Katowicach, Krakowie, Wrocławiu, Poznaniu, Rzeszowie, Kielcach, Częstochowie, Białymstoku, Bydgoszczy i Gdyni.

Docelowo mają się one znaleźć w każdym mieście wojewódzkim. Pierwszy, w Szczecinie, zostanie oddany do użytku już z końcem 2018 r.

Powierzchnia obiektów typu City Flex to średnio od 8 do 15 tys. mkw. Minimalne powierzchnie, jakie będzie można wynająć, to 900mkw. Magazyny zostaną wyposażone w infrastrukturę, zapewniającą swobodny dojazd TIR-ów.

W zależności od potrzeb najemcy, będzie możliwe zaaranżowanie w nich powierzchni serwisowych, handlowych oraz biurowo-wystawienniczych. Mniejsze firmy będą mogły w jednym miejscu zorganizować swoje biuro, magazyn oraz show-room.

Dodatkowym udogodnieniem będzie możliwość odbioru towaru przez całą dobę. Lokalizacja powierzchni magazynowych blisko miast oznacza dla najemców możliwość szybkiej dystrybucja towarów.

Deweloper jako pierwszy w kraju wprowadza możliwość podpisania jednej umowy na wynajem powierzchni magazynowych w kilku lokalizacjach. Rozwiązanie to daje gwarancję najemcom na jednakowo wysoki standard usług i obsługi w całym kraju.

 

B.S.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *