industry meeting point

industry meeting point

Aktualności

Ostatni moment, żeby zaplanować spotkania z ekspertami Przemysłu 4.0

Jeszcze dziś (01.06) i jutro możesz układać swój plan dnia na Industry 4.0 Meeting Point. Między innymi możesz wysłać i akceptować zaproszenia na spotkania 1 na 1 z ekspertami z różnych dziedzin przemysłu. Nie zwlekaj, zarejestruj się. 

Wydarzenie startuje 3 czerwca o godz. 9.00. Uczestnicy mają do dyspozycji prawie 20 slotów, które trwają po 30 minut. W tym czasie mogą umawiać się na spotkania z ekspertami i praktykami m.in. z firm: ASTOR (automatyzacja produkcji, robotyzacja), T-mobile (łączność w sieci 5G, campus network), Instytut Kościuszki (cyberbezpieczeństwo) czy BIM Klaster (modelowanie informacji o budynku). 

Oprócz spotkań 1 na 1, od 9.00 do 13.00 można uczestniczyć w prezentacjach na dwóch scenach: 

  • Deep Dive, na której eksperci z firm takich, jak: ASTOR, T-mobile, Instytut Kościuszki czy BIM Klaster, zaprezentują konkretne historie wdrożeń technologii Przemysłu 4.0 do fabryk;
  • Inspire, gdzie kilkadziesiąt startupów zaprezentuje swoją ofertę w krótkich, 5-minutowych slotach.

Industry 4.0 Meeting Point to wydarzenie towarzyszące Impact re:action. Organizatorem wydarzenia jest hub4industry Digital Innovation Hub. 

Więcej informacji oraz rejestracja na stronie: www.meetingpoint.hub4industry.pl 

Partnerzy wydarzenia:
Impact CEE, Fundacja Platforma Przemysłu Przyszłości oraz Agencja Rozwoju Przemysłu. Patronem medialnym jest portal fabrykiwpolsce.pl

O organizatorze

hub4industry Digital Innovation Hub – hub Krakowskiego Parku Technologicznego oraz firm: ASTOR i T-mobile, uczelni: Akademii Górniczo-Hutniczej i Politechniki Krakowskiej, a także ekspertów z BIM Klaster i Instytutu Kościuszki.

Razem tworzy kompleksowy punkt wsparcia dla firm przemysłowych, które chcą wprowadzić do swoich fabryk rozwiązania Przemysłu 4.0.

Integruje kluczowe technologie i rozwiązania Fabryki Przyszłości: łączność w sieci 5G, automatyka i robotyka, IIoT, sztuczna inteligencja (AI), rozszerzona i wirtualna rzeczywistość (AR i VR), cloud computing, technologia BIM, druk 3D.

Pomaga przedsiębiorstwom w poprawie ich konkurencyjności na rynku, w głównej mierze poprzez pracę nad procesami produkcyjnymi. 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *