Fabryki w Polsce

Szczotki walcowe, talerzowe czy wieńcowe? O produkcji w firmie Kastell

W najnowszym odcinku „Fabryk w Polsce” poznacie producenta zamiatarek i maszyn czyszczących. Firma z okolic Wrocławia powstała w 1998 roku. Dzisiaj jest jednym z największym polskich producentów w swojej branży. Firma w swoim magazynie posiada ponad 4 000 pozycji dostępnych w ciągłej sprzedaży.

Odbiorcami Kastella są głównie podmioty, wykorzystujące maszyny i urządzenia do czyszczenia powierzchni. Są to: przedsiębiorstwa sprzątające obiekty zamknięte, firmy komunalne, lotniska, oczyszczalnie ścieków, firmy komunalne. Warto dodać, że w ostatnim czasie firma spod Wrocławia dostarcza swoje produkty do oczyszczania warzyw i owoców.

Kastell posiada szerokie portfolio swoich produktów. Firma oferuje m.in. : szczotki talerzowe i walcowe do: zamiatarek, automatów szorujących, maszyn jednotarczowych, szczotki listwowe i wieńcowe do zamiatarek, szczotki specjalistyczne do usuwania chwastów czy szczotki węglowe. O tym, które szczotki najlepiej spełniają poszczególne zadania – dowiecie się w najnowszym odcinku naszego programu.

Firma oferuje także wymianę lub konserwację materiałów: – Efektywne wykorzystanie parku maszynowego wymaga jego bieżącej konserwacji i wymiany zużytych lub uszkodzonych podzespołów. Rosnąca automatyzacja procesu sprzątania sprawia, że maszyny sprzątające, wymagają częstszej wymiany szczotek, gum ssących, a czasami również silników ssących – czytamy na stronie internetowej Kastella.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *