Fabryki w Polsce

Zobacz, jak produkowane są powłoki dachowe?

Rękojmia na wykonanie pokrycia dachowego w Polsce wydawana jest na okres jednego roku. Jeśli dach był wykonany w sposób prawidłowy, a my skorzystaliśmy z dobrej jakości materiału, o temacie naszego prywatnego pokrycia dachowego możemy zapomnieć na wiele lat.

Co jednak jeśli okazuje się, że mijają lata, a nasz dach wymaga remontu? W trakcie realizacji programu z firmą Proof-Tech, przekonaliśmy się, że drugie życie dachu jest możliwe.

Działalność Proof-Tech została zapoczątkowana w 2009 roku, odtąd firma z Szałszy k. Gliwic,  przelicza czas nie na godziny, a na metry kwadratowe wykonanych pokryć dachowych, których jest producentem.

Flagowy produkt firmy – HYDRONYLON® nanoszony jest na zdegradowane powierzchnie dachowe w postaci płynnej membrany i zapewnia całkowitą izolacje i ochronę przed wilgocią.

Z uwagi na stale rosnące zainteresowanie płynnymi powłokami, firma uruchomiła swoje oddziały na zachodzie Europy i w Czechach, planuje również dalszą ekspansję na inne kraje UE. Więcej szczegółów w naszym programie, zapraszamy!

B.S.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *