Fabryki w Polsce

Jak powstają linie montażowe?[VIDEO]

Aby produkcja w firmie mogła się stale rozwijać konieczne jest sprawne zarządzanie systemem magazynów i transportu. Dlatego tym razem kamera programu „Fabryki w Polsce” zagościła w firmie Andrzejewski z Łodzi. To polski producent zautomatyzowanych linii produkcyjnych, stanowisk montażowych i transportowych oraz gotowych systemów tworzonych „pod klucz”.

W odcinku przedstawimy wszystkie działy zakładu, odwiedzimy m.in. projektantów, programistów, montażystów oraz na stanowiska produkcyjne. Postaramy się odpowiedzieć na nurtujące pytania, np. jaką rolę pełni wózek autonomiczny AGV? Jakie są najważniejsze części linii montażowych i logistycznych? Oglądajcie program „Fabryki w Polsce”!

Andrzejewski

Oprócz przedstawionych w programie urządzeń, firma Andrzejewski dostarcza także poszczególne komponenty swoich systemów. W łódzkiej fabryce powstają m.in. profile aluminiowe, wózki materiałowe, osłony maszyn czy przenośniki rolkowe.

– Bogate doświadczenie w wykonywaniu konstrukcji aluminiowych, liczne stworzone stanowiska robocze, montażowe oraz zaufanie kilkuset Klientów prowadzących działalność w różnorodnych branżach przemysłu to potwierdzenie jakości oraz uniwersalności oferowanych przez nas rozwiązań – przedstawia firma na swojej stronie internetowej.

Z usług firmy korzystają m.in. firmy produkcyjne i magazynowe, ale także przedstawiciele czy e-commerce czy co-packaging.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *