Fabryki w Polsce

Jak powstaje nadruk na szkle? [VIDEO]

W najnowszym odcinku programu „Fabryki w Polse” odwiedzamy drukarnię Luxpol. Dzięki uprzejmości producenta z Tych możecie zobaczyć bardzo ciekawy proces wykonywania nadruku na szkle.

W programie przedstawiamy Wam obowiązki różnych pracowników zakładu. Zobaczymy, jakie zadania muszą wykonać projektanci, montażyści, a także… odpowiadający za transport.

Na jakim szkle najlepiej wykonać nadruk? Jak przygotować szkło do druku? Wszystkich istotnych informacji o powstawaniu nadruku na szkle dowiecie się z odcinka naszego programu.

Innowacyjne projekty? Nie ma problemu

Nadruk na szkle, jedna z przykładowych realizacji Luxpolu. Fot. Luxpol

Jedna z przykładowych realizacji Luxpolu. Fot. Luxpol

Firma Luxpol jest obecna na rynku od 25 lat. Trzeba wiedzieć, że ich działalność produkcyjna to nie tylko nadruk na szkle. Pracownicy firmy dostarczają kompleksowych rozwiązań reklamowych dopasowanych do potrzeb klienta.

Przedsiębiorstwo z Tych oferuje m.in. produkty związane z reklamą pneumatyczną, czyli balony, ekrany czy namioty pneumatyczne. W ofercie firmy znajdziemy także elementy reklamy stałociśnieniowej – np. słupy czy meble stałociśnieniowe. Klienci firmy, wśród których znajdują się  również największe podmioty gospodarcze, mogą zamówić w Luxpolu roll-upy, „reklamę latającą” oraz produkty bazujące na druku płaskim UV lub wielkoformatowym.

Luxpol gwarantuje swoim klientom pomoc przy rożnych etapach projektu. Chodzi nie tylko o produkcję i montaż materiałów, ale także o analizę potrzeb rynkowych czy projektowanie graficzne. Firma jest otwarta na zupełnie nowatorskie rozwiązania, nad którymi czuwa specjalnie wyodrębniony dział badań i testów.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *