Aktualności

Jak tworzyć oprogramowanie dla firm? [VIDEO]

Pomaga zarządzać procesami. Ułatwia zwiększanie wydajności. Jest pomocne w zarządzaniu pracownikami. Coraz więcej kierowników firm i fabryk decyduje się na wdrażanie oprogramowania. Jak to skutecznie zrobić? Jakie przeszkody mogą wystąpić przy implementacji tej technologii? O tych zagadnieniach rozmawiano w ostatnim odcinku „Industry Meetcast”.

– Należy pamiętać o tym, że oprogramowanie nie rozwiąże wszystkich problemów. Trzeba je wprowadzać mądrze, dlatego jestem zwolennikiem holistycznego spojrzenia na sytuację, w której znajduje się firma. Warto przedyskutować tę sprawę z pracownikami, którzy będą korzystać z oprogramowania, a także obrać sobie konkretny cel, np. osiągnięcie jakiegoś wskaźnika – mówił o wdrażaniu oprogramowania Adam Trojańczyk, gość programu.

Adam Trojańczyk przedstawia siebie jako inżyniera i humanistę wierzącego, że technologia oraz startupy mogą pomóc zmienić świat na lepsze. Obecnie jest kierownikiem ds. rozwoju w firmie Inwedo. W przeszłości współpracował z firmami IT z całego świata – od Australii po zachodnią Europę.

„Fabryki w Polsce” są patronem medialnym projektu Industry Meetcast.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *