Fot. Pixabay

Fot. Pixabay

Technologie

Noc Innowacji. Dlaczego warto wybrać się na to wydarzenie?

Za niespełna dwa miesiące rozpocznie się impreza, które będzie gratką dla fanów nowoczesnych technologii. To trzecia edycja Nocy Innowacji, kiedy będziemy mogli zapoznać się z możliwościami polskich innowatorów.

Wydarzenie odbędzie się 9 października 2021 r. w ramach edycji Digital Festival. W ubiegłym roku w inicjatywie uczestniczyło 14 miast i 30 partnerów, którzy zorganizowali 70 wydarzeń.

Podczas festiwalu, zwiedzający zapoznają się z centrami badawczo-rozwojowymi i parkami technologicznymi. W nowoczesnych fabrykach na gości będą czekały specjalne roboty oraz urządzenia wirtualnej rzeczywistości.

–  Noc Innowacji to dowód na to, że polscy innowatorzy, instytucje otoczenia biznesu oraz przede wszystkim przedsiębiorcy nie zatrzymują się w tworzeniu nowych technologii i kreują przyszłość cyfrowego świata. Noc Innowacji to idealna okazja, aby zaprezentować osiągnięcia polskiej nauki i biznesu, a także przekonać się, w jaki sposób cyfryzacja, zaawansowane technologie i robotyka zmieniają nasz świat– mówi Dominika Banaszkiewicz, szefowa projektu Digital Festival.

Udział w Nocy Innowacji jest bezpłatny. Organizatorzy zapewniają także, że wiele pokazów odbędzie się on-line.

Firmy, które chciałyby zaprezentować swoją technologię podczas Nocy Innowacji, mogą zgłosić swój akces za pomocą formularza.

Fabryki w Polsce są patronem medialnym wydarzenia.

2 thoughts on “Noc Innowacji. Dlaczego warto wybrać się na to wydarzenie?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *