Aktualności

Rozbudowa parku logistycznego w Czeladzi. Jakie atuty będzie mieć nowa inwestycja?

MLP wybuduje nowy obiekt w swoim centrum logistycznym. Budynek o wielkości 10 tys m2 będzie wyposażony w oświetlenie ledowe, system tryskaczy typu ESFR, ogrzewanie gazowe oraz świetliki i klapy dymowe.

Po ukończeniu prac nad nowym budynkiem – cały obiekt liczył będzie prawie 75 tys m2 powierzchni magazynowo biurowej.

W jaki sposób MLP chce przyciągnąć klientów – użytkowników magazynów? Trzeba zwrócić uwagę na dobre położenie obiektu w Czeladzi. Niedaleko znajdują się lotnisko Katowice – Pyrzowice, a także węzły autostrady A4 i dróg szybkiego ruchu S1 i S 86. – Aktualnie prowadzimy negocjacje z potencjalnymi najemcami zainteresowanymi przygotowywaną powierzchnią magazynową. Jestem przekonany, że stosowne umowy podpiszemy w najbliższym czasie. Park w Czeladzi zlokalizowany jest na terenie Śląska, który jest jednym z najbardziej popularnych i znaczących regionów magazynowym w kraju” – mówi Piotr Krawczyk, Manager of BTS Projects w MLP Group S.A.

Zakończenie prac nad nowym budynkiem planowane jest w II kwartale 2019 roku.

MLP Group jest ważną firmą na rynku deweloperów powierzchni magazynowo-produkcyjnych w Polsce. Grupa prowadzi obecnie osiem operacyjnych parków logistycznych zlokalizowanych w Polsce oraz szesnaście w Europie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *