Wydarzenie organizowane przez firmę Balluff

Wydarzenie organizowane przez firmę Balluff

Aktualności

Czy można szybko i skutecznie wprowadzić Przemysł 4.0 w swojej fabryce?

Odwiedzając wiele polskich fabryk często słyszymy o ambicjach wprowadzania innowacji. Automatyka przemysłowa czy Przemysł 4.0 to koncepcje, które wielu menadżerów chciałoby zaimplementować w swojej produkcji. Część z nich zastanawia się, jak to zrobić? O wielu ważnych kwestiach przy inwestowaniu w innowacje będziecie mogli dowiedzieć się podczas konferencji organizowanej przez firmę Balluff.

Pracownicy Balluff utworzyli specjalną platformę, gdzie dostarczają praktycznych porad, w jaki sposób można szybko i skutecznie wdrożyć automatykę przemysłową i rozwiązania Przemysłu 4.0. Ponadto w dniach 18-19 lutego odbędzie się konferencja online, gdzie przedstawiciele Balluff będą opowiadać o różnych przypadkach wprowadzania innowacji. Podczas wydarzenia będzie można również bezpłatnie skonsultować z ekspertami planowane zmiany.

Czy możliwe jest modyfikowanie funkcjonujących linii produkcyjnych tak, aby stały się bardziej inteligentne?

Jak technologia może pomóc monitorować warunki, optymalizować procesy o usprawnić komunikację sieciową aby zbudować maksymalną wydajność produkcji?

Czy inwestowanie w innowacje pomoże zachować konkurencyjność i zwiększyć wydajność Twojej fabryki i czy to odpowiedni moment na wprowadzanie takich zmian?

Na takie pytania będą odpowiadać przedstawiciele firmy Balluff.

Wszystkie informacje o wydarzeniu znajdziecie pod tym linkiem.

**

Balluff to firma, której misją jest wspieranie przedsiębiorstw w procesie usprawniania procesów produkcyjnych. Pracownicy firmy dostarczają innowacyjne urządzenia i rozwiązania, które mogą służyć do planowania produkcji czy optymalizacji kosztów. Firma jest obecna w 68 krajach, na całym świecie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *