Fabryki w Polsce

Dafi to jedyna polska marka filtrów do wody. Zobacz proces produkcji

Tym razem z kamerą programu „Fabryki w Polsce” zawitaliśmy w Kielcach. To tutaj polska firma Formaster stworzyła uznaną markę filtrów do wody – Dafi. Zobaczcie jak wykonuje się filtry oraz dzbanki filtrujące.

Spółka Formaster jest producentem m.in. filtrów, butelek filtrujących, filtrów przepływowych czy ogrzewaczy wody. Oprócz marki Dafi kielecka firma wykreowała dwa inne typy produkty, które także są sprzedawane w różnych krajach świata.

SeeYou – tak nazywa się marka pojemników do pakowania żywności (pojemniki próżniowe, woreczki strunowe itp.) Firma Formaster wykreowała również produkt XexR, którego produkcję opatentowała. Jest to grzejnik grafitowy do podgrzewania powietrza.

Firma posiada dwie fabryki, a w nich sześć zautomatyzowanych linii produkcyjnych. Produkty Formaster są obecne w 30 krajach świata.

Z naszego materiału dowiecie się m.in. jakie są składniki mieszanki, odpowiadające za filtrację wody, a także w jaki sposób kształtowane są dzbanki filtrujące?

2 thoughts on “Dafi to jedyna polska marka filtrów do wody. Zobacz proces produkcji

  1. Helena Rybacka Reply

    zauważyłam to samo wkład przepływowy wystarczal na 4 miesiące i dłużej a teraz Po paru tygodniach jest czarny.
    Co jest? uzytkownik od 15 lat.

  2. Dariusz Sztrymer Reply

    Witam kupawałem od zawsze dafi ale ide do konkurencji i juz tłumacze dlaczego.Na początku kupowałem wkłady filtrujące płaciłem nie raz w promocji np po 10 zł za wkład od 150-200 litrow i starczało mi na miesiąc a teraz kupuje po 16 zł i co 2 tygodnie musze wymienic i kamienia tyle ze głowa boli.Popsuły sie filtry do wody dafi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *