Praca w fabrykach

„Regularnie podejmujemy projekty, w których możemy wykazać się kreatywnością i pokazać swoją indywidualność”

Formaster Group to polska, rodzinna firma, która stworzyła trzy uznane marki. Produkty z serii Dafi, SeeYou oraz XexR są sprzedawane obecnie w trzydziestu krajach świata. Nam o swojej pracy w firmie opowiedzieli brygadzistka i laborantka Formaster. Za co cenią swoją pracę? Jakie mają obowiązki? Zobaczcie koniecznie w najnowszym odcinku programu „Akcja rekrutacja”.

Marka Dafi obejmuje takie produkty jak: dzbanki filtrujące, filtry do wody, butelki filtrujące, butelki termiczne, pojemniki próżniowe oraz filtry przepływowe. O produkcji tych urządzeń więcej dowiecie się z odcinka programu Fabryki w Polsce”. Link poniżej

Oprócz marki Dafi kielecka firma wykreowała dwa inne typy produkty, które także są sprzedawane w różnych krajach świata.

SeeYou – tak nazywa się marka pojemników do pakowania żywności (pojemniki próżniowe, woreczki strunowe itp.) Firma Formaster stworzyła również produkt XexR, którego produkcję opatentowała. Jest to grzejnik grafitowy do podgrzewania powietrza.

Firma posiada dwie fabryki, a w nich sześć zautomatyzowanych linii produkcyjnych.

– Jesteśmy dobrze zorganizowaną, nowocześnie zarządzaną firmą. Zatrudniamy ponad 280 specjalistów, posiadamy własne biuro projektowo-konstrukcyjne i laboratorium oraz kilka linii produkcyjnych, z których każdego roku otrzymujemy miliony produktów – informuje Formaster Group na swojej stronie internetowej.

Obecnie Formaster poszukuje pracowników z sektora IT, rekonstruktorów, brygadzistów, operatorów maszyn, laborantów oraz monterów wyrobów.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *