Robotyzacja

Robotyzacja

Technologie

Jak można porównać ceny robotów?

Część właścicieli fabryk nie chce korzystać z robotów ze względu na nieznajomość cen tych produktów. Platforma HowToRobot.com powinna im wiele podpowiedzieć w tej kwestii.

– Wszystkie rozwiązania Przemysłu 4.0 opierają się na zaawansowanych technologiach. Dlatego są bardzo kapitałochłonne. Niewiele współczesnych fabryk może finansowo i organizacyjnie pozwolić sobie na pełne wdrożenie koncepcji Przemysłu 4.0 – mówiła w rozmowie z portalem fabrykiwpolsce.pl Daria Biernacka z Polskiego Instytutu Rozwoju Biznesu.

Warto jednak poznać potencjalne możliwości. Być może konkurencyjna firma zaproponuje tańsze rozwiązanie. Możliwość porównywania różnych ofert robotów przemysłowych oferuje Serwis HowToRobot.com. Jak to wygląda?

15 tysięcy rozwiązań

Portal umożliwia zadanie pytania ofertowego przez każdego użytkownika, który może to uczynić za darmo oraz w sposób całkowicie anonimowy. Cały proces trwa kilka minut. Jeżeli oferta zostanie zaakceptowana, transakcja będzie sfinalizowana za pośrednictwem platformy.

W bazie HowToRobot.com znajduje się 15 tysięcy dostawców robotów przemysłowych, dzięki czemu potencjalny nabywca robotów może być pewnym, że nie przepłaci za swój produkt.

– Chcemy sprawić, że ceny na rynku robotyki staną się przejrzyste. Pomoże to firmom oszczędzić na kosztach zakupu i sprawi, że posiadania robota stanie się mniej uciążliwe – twierdzi Søren Peters, szef HowToRobot.com

W portalu HowToRobot.com można porównać oferty dotyczące nowych robotów, komponentów oraz części zamiennych. Platforma oferuje także możliwość wysłania zapytania ofertowego dot. szkoleń pracowników czy programowania/optymalizacji zadań posiadanych robotów.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *