Fabryki w Polsce

Jak powstają suplementy diety? [VIDEO]

Jakie procesy zachodzą w komorze laminarnej? Do czego używana jest woda osmotyczna? Na jakiej zasadzie dobierane są substancje czynne? Wszystkiego o produkcji suplementów diety dowiecie się z najnowszego odcinka programu „Fabryki w Polsce”. Gościmy w zakładach firmy Laboratoria Natury.

Firma z województwa lubelskiego została założona w 2001 roku. Dzięki odpowiedniej analizie rynku, przedsiębiorstwo, które zaczynało od podstaw dzisiaj może poszczycić się działalnością na skalę globalną.

– Byliśmy pierwszą firmą, która wprowadziła na krajowy rynek sok z aloesu i noni, beta glukan, srebro koloidalne, a także produkty z Bioperyną. Jako pierwsi uzyskaliśmy certyfikat IASC dla naszych produktów aloesowych – zauważają przedstawiciele firmy na stronie internetowej.

W portfolio firmy znajdziemy syropy, krople, toniki, trany, a także żelki pektynowe czy naturalne napoje funkcjonalne.

Laboratoria Natury oferuje swoim klientom pełen zakres usług. Firma zapewnia know-how, przygotowanie formulacji oraz wykonanie prób produkcyjnych. Warto również podkreślić wsparcie pracowników działu badań i rozwoju, które również możecie zobaczyć w naszym programie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *