Aktualności

Rozbudowa zakładu w Płocku. W nowym obiekcie m. in. zajęcia dla uczniów Szkół Budowlanych

Firma IZO-Bet, zajmująca się wykonaniem i montażem termicznych izolacji przemysłowych inwestuje w Płockim Parku Przemysłowo Technologicznym. Nowy obiekt będzie jednak służył nie tylko do produkcji…

Budynek o powierzchni ok. 1500 m2 to ważna część obecnie funkcjonującego zakładu. Pracownicy fabryki będą dokonywać tu m.in. czyszczenia strumieniowo-ściernego i lakierowania rurociągów oraz konstrukcji stalowych. „Obiekt wyposażono w nowoczesną malarnię ze stanowiskami pomocniczymi oraz zaawansowany ciąg technologiczny obejmujący śrutownię i lakiernię przemysłowych oraz budowlanych instalacji wentylacyjnych. W toku inwestycji zrealizowano także budynek biurowy, który oprócz funkcji administracyjnej, pełnić będzie również rolę ośrodka dydaktyczno-edukacyjnego dla uczniów Zespołu Szkół Budowlanych nr 1 w Płocku, do przeprowadzania zajęć praktycznych w ramach kształcenia w zawodzie monter izolacji przemysłowych” – czytamy na stronie PPPT. Firma IZO-BET dedykuje swoje produkty do przemysłu energetycznego, chemicznego, petrochemicznego i rafineryjnego.

Całkowity koszt inwestycji wyniesie ponad 10 milionów złotych.

Firma IZO-BET Sp. z o.o. funkcjonuje w Płockim Parku Przemysłowo-Technologicznym od 2011 r. Specjalnością przedsiębiorstwa są izolacje ciepłochłonne wytwarzane przy użyciu wełny mineralnej z płaszczem ochronnym z blachy ocynkowanej lub blachy aluminium oraz izolacje zimnochronne.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *