Nowoczesna technologia. Fot. Pixabay

Nowoczesna technologia. Fot. Pixabay

Aktualności

Dyskusje o strategii wejścia w chmurę i projektowaniu super produktu [KONFERENCJA]

Dążenie do przewagi konkurencyjnej w przemyśle to nie taka łatwa sprawa. Tym bardziej, jeśli chce się zarówno rozwijać technologię, jak i zadbać o satysfakcję pracowników i zadowolenie klienta. Czy jest możliwe połączenie tych kwestii? Na ten temat będą debatować eksperci podczas konferencji IDC Smart Factory, która odbędzie się 21 czerwca w Łodzi.

IDC Smart Factory to wydarzenie, na którym spotkają się liderzy branż, eksperci i analitycy. Z pewnością konferencja to idealne miejsce do wymiany doświadczeń i poznania najnowszych trendów w przemyśle. Główny temat spotkania to analiza wyzwań i możliwości związanych z wpływem nowoczesnych technologii na branżę produkcyjną.

Podczas wydarzenia nie zabraknie tematów dotyczących projektowania super produktu, cyfrowego bliźniaka oraz strategii wejścia w chmurę. Prelegenci poruszą także wątki o dobrych praktykach w zarządzaniu produkcją.

Eksperci uczestniczący w konferencji będą próbowali odpowiedzieć na następujące pytania: Czy polscy producenci są przygotowani technologicznie i organizacyjnie do efektywnego, bezpiecznego i niezawodnego dzielenia się danymi w ramach swoich ekosystemów? Czy potrafią budować nowe zespoły w oparciu o metodologie zwinne, aby szybko dostosowywać się do zmienności współczesnego biznesu? I wreszcie, czy są gotowe do bezpiecznego uwolnienia potencjału danych operacyjnych zbieranych w środowiskach OT, bez narażania całej firmy na ataki hakerskie?

Konferencja odbędzie się 21 czerwca br. w Łodzi. Szczegóły oraz program wydarzenia znajdziecie TUTAJ. Osoby, które nie będą miały możliwości uczestniczenia w spotkaniu, po rejestracji on-line, otrzymają materiały związane z IDC Smart Factory.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *