Aktualności

Festiwal Płytki Ceramicznej! Fiesta branży w Opocznie

Już dzisiaj (10.08.2018r.) rozpoczyna się pierwsza edycja, trzydniowej imprezy promującej branżę ceramiczną, Festiwal Płytki Ceramicznej w Opocznie. Głównym celem imprezy jest zaakcentowanie ceramicznej tożsamości regionu. Festiwal został zainicjowany w ramach budżetu obywatelskiego „Opoczyńska Płytka Promuje Łódzkie“.
Święto branży, oparte na synergii lokalnych producentów, otworzy konferencja połączona z wystawą zdjęć  „Opoczyńskie Dziedzictwo Ceramiczne“ w Miejskim Domu Kultury.
Wśród uczestników panelu dyskusyjnego nie mogło zabraknąć przedstawiciela Ceramiki Paradyż, który wprowadzi uczestników w historię firmy oraz przedstawi najnowsze informacje, związane z działaniem firmy na rzecz lokalnej społeczności.
Organizatorzy przygotowali mnóstwo atrakcji m.in.: strefę wystawców, jarmark ceramiczny, strefę interaktywną, strefę odpoczynku. Sympatycy muzyki mogą się spodziewać licznych koncertów ,zarówno lokalnych artystów i popularnych gwiazd estrady. Drugi dzień festiwalu zakończy widowiskowy pokaz wypału płytek.
Warto zwrócić uwagę, na przygotowaną przez Ceramikę Paradyż strefę interaktywną, w której zaplanowano spotkania z pracownikami firmy. Ekspozycja będzie dostępna dla gości w trakcie trwania całego festiwalu. Firma zaprasza również do udziału w interaktywnej grze, która przenosi uczestników do wirtualnej rzeczywistości. Dzięki elementom rywalizacji, dla najlepszych graczy przygotowano atrakcyjne nagrody.
Finał Festiwalu przewidziany jest na godzinę 20.00 w niedziele.

źródło:http://www.opoczno.pl/aktualnosc-1-5336-Przed_nami_Festiwal_Plytki_Ceramicznej_.html
B.S.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *