Fabryki w Polsce

Jak powstają kominki? [VIDEO]

Roboty spawalnicze, lasery 3D czy wycinarki laserowe. Właśnie takie urządzenia są wykorzystywane do produkcji kominków. Jak przebiega ten proces? Zobaczcie w najnowszym odcinku programu „Fabryki w Polsce”.

Kominek. Fot. Pixabay.

Kominek. Fot. Pixabay.

Z programu dowiecie się m.in. z jakich materiałów wykonuje się poszczególne elementy kominka. Dlaczego kominki wyposaża się w systemy detektorów? Jak przygotować szkło odporne na kominkowe ciepło? Tego typu ciekawostek dowiecie się z naszego programu.

Prześledzimy poszczególne działy zakładu, zaczynając od stanowiska projektantów kominków, a zakańczając naszą podróż u pracowników montażu. W międzyczasie zobaczycie pracę wycinarki laserowej, której zadaniem jest wycięcie elementów paleniska, obudowy i frontu. W programie czeka na Was także laser 3D, który przygotowuje uchwyty i drzwi kominkowe. Zobaczycie także, w jaki sposób roboty spawalnicze wykonują połączenia między elementami kominka.

W programie przedstawiamy Wam zakład firmy Hitze. To polski producent wkładów kominkowych, pieców wolnostojących, palenisk ogrodowych oraz akcesoriów kominkowych. Firma posiada 40-letnie doświadczenie w branży stalowej. Marka Hitze jest znana na całym świecie, głównie za sprawą bogatej oferty swoich produktów. Polski producent ma w swoim portfolio ponad 100 kominków z dodatkowymi opcjami do personalizacji.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *