Praca w fabrykach

„Moja praca nie jest ciężka ani monotonna. Codziennie zmieniam maszyny, na których pracuję”. Akcja rekrutacja w Sanhua Aweco.

W Tychach swoją działalność rozwija zakład produkcyjny Sanhua Aweco. To część międzynarodowego koncernu, który na całym świecie zatrudnia 20 tysięcy ludzi. Tyski zakład poszukuje pracowników do nowej fabryki, dlatego odwiedziliśmy go z kamerą programu „Akcja rekrutacja”. W programie dowiecie się o warunkach pracy w Sanhua Aweco, umiejętnościach i kompetencjach wymaganych od załogi oraz jak sami pracownicy oceniają swoją pracę. Oglądajcie!

Pracownicy Sanhua Aweco wytwarzają komponenty dla branży: AGD i automotive. Firma dostarcza. części do zmywarek (dozowniki, pompy grzewcze), pralek (przepływomierze, zawory wlotowe), bojlery do ekspresów kawowych, a także komponenty do samochodów (prowadnice pasów bezpieczeństwa czy wzmocnienia siedzeń). W tyskiej fabryce, pracownicy będą produkować części dla sektora motoryzacyjnego.

Odbiorcami Sanhua Aweco są znane międzynarodowe koncerny, np. Elektrolux, Philips, Samsung czy Whirlpool.

W początkowym okresie działalności firma zatrudni 100 nowych pracowników, ale docelowo liczba etatów zwiększy się do 300-500.

Fabryka z Tych poszukuje pracowników na następujące stanowiska:

-operatorów produkcji,

– pracowników utrzymania ruchu,

-operatorów wózków widłowych,

– pracowników laboratorium,

-techników kontroli jakości,

-ustawiaczy maszyn wtryskowych

-inżynierów

Sanhua Aweco posiada obiekty produkcyjne na terenie Niemiec, Austrii, Chin, Polski oraz Turcji.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *