Aktualności

Porozmawiajmy o Przemyśle 4.0 [KONFERENCJA]

Obecnie polska branża produkcyjna jest w trakcie transformacji technologicznej. Indywidualne potrzeby klientów, wzrost konkurencyjności czy liczne usprawnienia. To tylko jedne z przyczyn, dla których polscy przedsiębiorcy coraz chętniej korzystają z rozwiązań Przemysłu 4.0. O tych tematach będą rozmawiać eksperci podczas konferencji „Innowacyjne rozwiązania IT w Przemyśle 4.0”.

Fot. itprzemysl40.com

Fot. itprzemysl40.com

Wydarzenie odbędzie się w dniach 26-27 maja 2022 roku w auli Instytutu Technik Innowacyjnych EMAG w Katowicach. Podczas wydarzenia prelegenci podyskutują m.in. o bezpieczeństwie informacji w Przemyśle 4.0 czy efektywności procesów produkcyjnych. Jeden z paneli konferencji będzie poświęcony nowoczesnym systemom pomiarowym, automatyki i sterowania.

Katowicka konferencja to miejsce spotkań nauki i biznesu oraz wymiany poglądów dotyczących innowacji i rozwoju w branży IT i IOT z obszaru Przemysłu 4.0.

Wszelkie informacje o konferencji (program, rejestracja itp.) znajdziecie TUTAJ.

Organizatorem wydarzenia jest Fundacja Instytut Nauk Ekonomicznych i Społecznych oraz Sieć Badawcza Łukasiewicz – Instytut Technik Innowacyjnych EMAG, Fabryki w Polsce pełnią funkcję  patrona medialnego konferencji.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *