Industry meetcast Fabryki w Polsce

Industry meetcast Fabryki w Polsce

Aktualności

„Fabryki w Polsce” od kulis. 7 stycznia o 15.00 wyjątkowy odcinek Industry Meetcast

Od kilku lat nagrywamy dla Was program „Fabryki w Polsce”. Przedstawiliśmy Wam ponad dwieście polskich fabryk, w którym zaglądnęliśmy za kulisy rozmaitych procesów produkcyjnych. Tym razem zapraszamy Was na poznanie tajemnic… naszego programu. W najnowszym programie Industry Meetcast, który rozpocznie się już w najbliższy czwartek 7 stycznia o 15.00 będzie sporo ciekawostek i anegdot. Warto oglądać!

Co nas najbardziej zaskoczyło w trakcie nagrywania programu? Które z fabryk zrobiły na nas największe wrażenie? Jaki wpływ na przemysł i realizację naszych odcinków miała pandemia? O tym wszystkim w najnowszym programie Rafała Pieczyńskiego i Andrzeja Tuchołki opowiedzą twórcy programu „Fabryki w Polsce”: Adrian Rec i Piotr Kupiec.

Zachęcamy nie tylko do obejrzenia programu, ale do zadawania pytań na czacie. W miarę możliwości postaramy się odpowiedzieć na wszystkie intrygujące Was kwestie, dotyczące realizacji naszego programu, ale też obserwacji, które mogliśmy poczynić w polskich fabrykach w ciągu ostatnich lat.

Link do programu: TUTAJ

Industry MeetCast to program Andrzeja Tuchołki i Grzegorza Koblańskiego, w którym przewodnim tematem są rozwiązania Przemysłu 4.0. Rozmowy na kanale Youtube prowadzone są co dwa tygodnie i mogą w nich uczestniczyć wszystkich chętni.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *