Fabryki w Polsce

Jak powstają maszyny do napełniania aerozoli?[VIDEO]

Aerozole mogą spełniać ważną rolę w różnych branżach przemysłu. Wykorzystują je zarówno producenci kosmetyków czy leków, jak i przedstawiciele branży automotive. Aby zobaczyć, jak powstają maszyny do napełniania aerozoli odwiedziliśmy polskiego producenta, firmę Zigler z Jaworzna.

W programie możecie obejrzeć różne wydziały fabryki Ziglera. Zobaczycie obowiązki inżynierów, którzy analizują i weryfikują wymagania dotyczące aerozoli. Będziemy także m.in w dziale obróbki skrawania czy montażu, gdzie powstaje układ zaciskający. Wszystkich ciekawostek o maszynach do napełniania aerozoli dowiecie się z programu „Fabryki w Polsce”.

Urządzenia polskiego producenta na całym świecie

Firma Zigler z Jaworzna to producent maszyn i urządzeń przeznaczonych do napełniania aerozoli oraz produktów w opakowaniach szklanych z atomizerami. Od kilkunastu lat firma oferuje także sprzedaż linii rozlewniczych oraz urządzeń zakręcających.

Zespół Ziglera tworzy ponad 50 pracowników. Załoga firmy oferuje nie tylko sprzedaż maszyn, ale także zapewnia pełen serwis i obsługę.

Urządzenia polskiego producenta dotarły już do ponad czterdziestu krajów świata.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *