Praca w fabrykach

To oni produkują hallsy czy batony Milki. Co sądzą o swojej pracy? [VIDEO]

 W Skarbimierzu mieści się jeden z siedmiu polskich zakładów produkcyjnych Mondelez International. Ten koncern to światowy gigant, jeśli chodzi o produkcję słodyczy. W tym odcinku programu “Akcja rekrutacja” o swojej pracy opowiedzieli nam pracownicy skarbimierskiej fabryki. Za co odpowiada technik liniowy? Jaki sprzęt jest wykorzystywany w magazynach koncernu? Odpowiedź – w programie. 

 

Delicje, Prince-Polo, Milka, Oreo czy Halls. To tylko kilka znanych przykładów marek, za których produkcję odpowiada Mondelez International.  

Firma istnieje od 1903 roku, a jej założycielem był James Kraft. To od jego nazwiska pochodziła pierwotna nazwa przedsiębiorstwa – Kraft Foods.  

W Polsce firma jest obecna od 1992 roku. Oprócz biura w Warszawie, mieści się tu siedem fabryk Mondelez International w Jarosławiu, Płońsku, Cieszynie, Skarbimierzu (dwa zakłady), Jankowicach oraz Bielanach Wrocławskich. Warto wspomnieć o ostatniej z wymienionych lokalizacji, gdyż  pod Wrocławiem funkcjonuje również Centrum Badań, Rozwoju i Jakości Mondelez International. To jedno z dziewięciu globalnych centrów b+r 

W Skarbimierzu firma poszukuje: operatorów, magazynierów oraz techników liniowych.  

 

One thought on “To oni produkują hallsy czy batony Milki. Co sądzą o swojej pracy? [VIDEO]

  1. Jania Smakosz Reply

    woły rogate ,nawet czekolady nie potraficie zrobić ,a walory smakowe kakao zasępujecie cukrem aż mordy wykrzywia !
    Ludzie nie kupujcie ochydnego trującego badziewia !

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *