26 hektarów rozmaitych atrakcji: roller-coasterów, karuzel, torów wodnych czy zjeżdżalni. To Park Rozrywki Energylandia w Zatorze. Obiekt położony między aglomeracją śląską a małopolską każdego roku odwiedza ponad milion turystów. W planach właścicieli jest osiągnięcie liczby 4 mln gości w 2024 r. Aby zapewnić odpowiedni komfort i zabawę turystów potrzebna jest sprawna obsługa. Zakłada się, że podczas tego sezonu do pracy w Energylandii zostanie przyjętych 500 osób. Rekrutacja trwa. Aby pokazać kulisy pracy w Zatorze, odwiedziliśmy pracowników Energylandii, którzy opowiedzieli nam o swoich obowiązkach. Oglądajcie!
Park Rozrywki w Zatorze został utworzony w 2014 roku. Nie wszyscy wiedzą, że głównym inicjatorem budowy tego projektu… były dzieci właścicieli – Agaty i Marka Goczałków. Rodzina, przebywając we Włoszech odwiedziła tamtejszy park rozrywki Gardaland. Dzieci Goczałków zapytały rodziców – dlaczego by nie wybudować takiego miejsca w Polsce?
Dzisiaj Energylandia to największy polski park rozrywki dedykowany klientom z różnych grup wiekowych. Dla tych najmłodszych przeznaczona jest Bajkolandia, natomiast rodzinna zabawa odbywa się w strefie familijnej. Pragnący adrenaliny odnajdą swoje atrakcje w strefie ekstremalnej, a ci mokrej zabawy – w water parku. Wszystko to w ramach jednego biletu.
W naszym materiale filmowym zobaczycie i usłyszycie na czym polega specyfika pracy w zatorskim parku rozrywki. O swoich zadaniach opowie mechanik, operator, kasjer oraz kucharz, zatrudnieni w Energylandii. Natomiast przedstawiciele działu kadrowego opowiedzą o zaletach i benefitach pracy w parku rozrywki.
Dodaj komentarz