Aktualności

Jak ciekawie opowiadać o przemyśle? Posłuchajcie nas na konferencji SUR

Już w najbliższy wtorek, 20 czerwca, rozpocznie się XVII Ogólnopolski Kongres Służb Utrzymania Ruchu. Nie zabraknie tematów związanych z technologiami przyszłości, automatyzacji czy systemami przewidywania awarii. Szczególnie zapraszamy Was na początek Kongresu. Dlaczego?

Kongres SUR o tematyce „Transformacja Utrzymania Ruchu jako odpowiedź na wyzwania Przemysłu 4.0” rozpocznie się 20 czerwca br. Wydarzenie odbędzie się we Wrocławiu (hotel Ibis Styles). Szerzej o szczegółach wydarzenia przeczytacie TUTAJ.

Organizatorzy zapewniają, że wydarzenie to odpowiednie miejsce do poznania min. algorytmów prewencyjnych czy procesów wykorzystywania danych wpływających na wydajność produkcji. Poruszone zostaną także tematy planowania utrzymania ruchu. Uczestnicy kongresu będą mogli się zapoznać z konkretnymi technologiami związanymi z działem utrzymania ruchu, m.in. eKanban, ELocation czy TWI.

Zapraszamy Was na początek kongresu (9.30-9.50), kiedy w ramach prelekcji otwierającej opowiemy, w jaki sposób można ciekawie opowiadać o przemyśle.

Do zobaczenia we Wrocławiu!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *